Avārijas dienesta numurs: +371 22009333

Jaunumi

Informējam, ka sakarā ar remontdarbiem, 10.06.2024.g. no plkst. 10:00 līdz 14:00, Jūsu īpašumos tiks atslēgta ūdens padeve. 

Lūdzam Jūs sagatavot nelielus ūdens krājumus. Ūdens piegāde var būt atjaunota pirms norādīta laika.   

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

SIA " Mārupes komunālie pakalpojumi"

Lūdzam ņemt vērā, ka saskaņā ar Ministru kabineta 2016. gada 22. marta noteikumu Nr. 174 "Noteikumi par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu un lietošanu" 34. punktu pakalpojuma lietotājs nodrošina uzstādīto plombu saglabāšanu, nepieļaujot plombu noņemšanu, bojāšanu vai aizstāšanu ar citām plombām, kuras nav uzstādījis pakalpojuma sniedzējs.

To pašu noteikumu 53.3.apakšpunkts noteic, ka, ja uzstādītajam komercuzskaites mēraparātam ir bojāta vai noņemta plomba vai ir izdarīta neatļauta iedarbība uz komercuzskaites mēraparātu, pakalpojuma sniedzējs aprēķina kompensāciju par ūdenssaimniecības pakalpojumu lietošanas noteikumu pārkāpšanu.

Savukārt atbilstoši to pašu noteikumu 54.punktam, ja konstatēti šo noteikumu 53. punktā minētie pārkāpumi, patērētā ūdens vai novadīto notekūdeņu daudzumu aprēķina, ņemot vērā nominālo ūdens caurplūdumu attiecīgi caur ūdensapgādes ievadu vai kanalizācijas izvadu 24 stundas diennaktī, skaitot no pārkāpuma izdarīšanas dienas. Ja pārkāpuma izdarīšanas laiks nav precīzi nosakāms, pieņem, ka pārkāpums izdarīts vienu mēnesi iepriekš, skaitot no dienas, kad pakalpojuma sniedzējs konstatējis pārkāpumu.

Ievērojot minēto un, lai nepieļautu situāciju, ka pakalpojuma sniedzējs aprēķina Jums kompensāciju par ūdenssaimniecības pakalpojumu lietošanas noteikumu pārkāpšanu, lūdzam laicīgi pieteikt plombas noņemšanu no komercuzskaites mēraparātiem sakarā ar ugunsdzēsības sistēmas pārbaudi, zvanot 28670000, vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Plombas noņemšana var notikt tikai pakalpojuma sniedzēja saskaņotajā laikā, ja to veic iepriekš pieteiktais ugunsdrošības speciālists, SIA “Mārupes komunālie pakalpojumi” pārstāvja klātbūtnē.

SIA " Mārupes komunālie pakalpojumi" informē, ka klientu ērtībai ir  izveidota sadaļa, kurā ir iespējams iepazīties ar visu saistošo informāciju: "Par kārtību, kādā SIA “Mārupes komunālie pakalpojumi” pārņem privātpersonas (fiziskas vai juridiskas personas) izbūvētos ārējos tīklus."

Sīkāk ar informāciju varat iepazīties spiežot šeit: https://mkp.lv/index.php/pakalpojumi/kartiba-kada-sia-marupes-komunalie-pakalpojumi-parnem-izbuvetos-arejos-tiklus

 

SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi"

 

 

 

 

©2024 Mārupes komunālie pakalpojumi.

meklēšana